Бітумна черепиця

Бітумна черепиця, м’яка покрівля, гнучка покрівля.

М’яка покрівля (також відома як бітумна або гнучка черепиця) застосовується для покриття дахів. Основою бітумної черепиці є скловолокно, пропитане окисленим або спеціально модифікованим бітумом. Якість цих матеріалів сильно впливає на міцність та довговічність такої черепиці. Зовнішня сторона черепиці покрита кам’яною крихтою (базальтовий гранулят), яка захищає бітум від атмосферних впливів. Внутрішня сторона покривається спеціальним клеєм для міцної фіксації покрівельних плиток одна до одної.

Гнучкість бітумної черепиці дозволяє покривати різноманітні дахові поверхні, наприклад напівкруглі слухові вікна.

Іншою важливою рисою бітумної черепиці є малий відсоток відходу при монтажі складних дахів.

Також, до безперечно цінних якостей м’якої черепиці, слід віднести повністю герметичну поверхню даху, яка утворюється після склеювання бітумних плиток між собою.

Завдяки кам’яній крихті та бітумній основі, така черепиця є безшумним покрівельним матеріалом. Дах також не потребує спеціальних снігозатримуючих елементів. Сніг не може швидко зсунутися при таненні.

Для монтажу бітумної черепиці потрібно спеціально підготувати поверхню. Як основу, під м’яку покрівлю, використовують OSB плиту. Зверху її покривають спеціальною бітумною підкладкою, а потім монтують саму черепицю.

Краї даху закривають спеціально вигнутими металевими планками, до яких за допомогою клею прикріпляють плитки бітумної черепиці. Ці планки захищають покрівлю від атмосферних впливів.

KATEPAL (Фінляндія) – бренд, який вже 70 років займає лідируючі позиції на світовому покрівельному ринку. Європейські стандарти якості і екологічної безпеки. Письмова гарантія на продукцію 20 років! Детальніше….

Бітумна черепиця, гнучка черепиця. Катепал (Katepal), Тегола (Tegola), Іко, Акваізол, Техноніколь.

Купити бітумну черепицю Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

ЛУКА ТОВ