TM KATEPAL бітумна черепиця

Професійні бітумні продукти фінської компанії Катепал відрізняє доступна ціна, різноманіття кольорів і форм. Унікальна система самонаклеювання дозволяє при монтажі покрівлі створити повністю герметичне покриття з перекриттям швів.

Склад матеріалу розроблений з урахуванням кліматичних умов України і має високі показники, тепло- і морозостійкості. Внутрішній шар черепиці виготовлений з покращеного модифікованого бітуму найвищої якості і склополотна. Тому ця гнучка бітумна черепиця не схильна до корозії і гниття. Верхній шар черепиці складається з кольорових кам’яних гранул, які захищають від ультрафіолетових променів.

Гнучка черепиця Катепал випускається в різних колірних варіантах і представлена ​​вісьмома основними колекціями:

MANSION – перша у світі двошарова черепиця з СБС-модифікованого бітума. Вона досить еластична, її можливо монтувати в холодну пору року попередньо не підігріваючи матеріал. Кольорова гама налічує чотири кольори: Арагон, Бран, Довер, Монтре

KATEPAL -3T – класична, однотонна черепиця, прямокутної форми з трьома пелюстками на гонті. Строгий і консервативний вид цієї м’якої покрівлі здатний надати елегантний зовнішній вигляд будь-якій будові. Пропонуємо три класичних кольори: Коричневий, червоний та чорний.

KATEPAL AMBIENT – різні за формою пелюстки, які імітують двошарову черепицю та створюють рельєфний малюнок на покрівлі. KATEPAL Ambient ніби повторює форму природних ландшафтів, створює дивовижну форму даху. Цей вид черепиці представлений п’ятьма кольорами: Темна Охра, Сріблястий Корал, Аравійське Дерево, Чорне Золото, Мускатний Горіх.

ROCKY – імітує старовинну гонтову покрівлю та виконана в традиційній для такої покрівлі кольоровій гамі: Теракота, Осінній Клен, Балтика, Тайга, Блакитна Лагуна, Чорний, Стиглий Каштан, Махагон, Мідний Відлив, Граніт, Дюна.

 KATRILLY – високоякісна гнучка черепиця Катепал з привабливим тривимірним ефектом. Кольорова гама витримана в максимальній гармонії з природою, про що говорять назви кольорів: Кора дерева, Дюна, Зелень Мохова та Осінній Червоний.

JAZZY – гнучка черепиця з оригінальним «мозаїчним» малюнком шестикутної форми. Ефектна гра світла і тіні, що досягається завдяки змішуванню в верхньому шарі забарвлених в основний колір і чорних гранул, додає поверхні глибину і обсяг.

CLASSIC KL – класична м’яка черепиця шестикутної форми м’яких шляхетних відтінків з однотонною заливкою. Ідеальний бюджетний варіант облаштування покрівлі, доступний за ціною широкому колу покупців.

ЛУКА ТОВ