Фасадні панелі

Фасадні панелі – інновація на ринку оздоблювальних матеріалів. Міцний, красивий, довговічний. Цей матеріал перетворить ваш будинок, зробить його архітектурний вигляд оригінальним і вражаючим. Імітація дорогих оздоблювальних матеріалів (каменю, цегли, плитки, піщанику…) дозволяє покупцеві вибрати ідеальний вигляд для фасаду будинку за доступною ціною.

Виготовлені з полімерів методом лиття, вони підсилюються ребрами жорсткості і таким чином отримують підвищену міцність. Фасадні панелі стійкі до УФ – випромінювання і атмосферних впливів. Швидко монтуються і при цьому не потребують ніяких клейових сумішей. Їх не потрібно додатково фарбувати. Пилюка і бруд змиваються простою водою.

Ми пропонуємо фасадні панелі таких провідних виробників:

ДЬОКЕ (Німеччина/Росія) – одне з найбільших підприємств, яке спеціалізується на виробництві сайдингу та водостічних систем з ПВХ. Торгова марка зареєстрована у Німеччині і знаходиться під контролем компанії «D.O.C.K.E. Systemlosungen Gmbh », Берлін. Детальніше….

Ю-Пласт (Білорусь) – один з лідерів у виробництві сайдингу та фасадних панелей. Широкий асортимент продукції, який включає в себе такий тип, як наприклад – Timberblock з фактурою натурального дерева або Stone Haus – імітація справжнього каменю, цегли, тощо…. Детальніше….

Фасадні панелі, цокольні панелі, імітація цегли, каменю, сланцю. Docke (Дьоке), U-Plast (Ю-Пласт)

Купити фасадні панелі (цокольні панелі) Івано-Франківськ.

ЛУКА ТОВ