Композитна черепиця

Композитна черепиця є інноваційним матеріалом, який поєднує в собі практичність, якість і елегантний зовнішній вигляд. Дана покрівля розроблена з урахуванням попиту на сучасні покрівельні матеріали, де враховуються побажання вимогливих покупців: ексклюзивність зовнішнього вигляду, високі технічні показники, безшумність, гарантія, відсутність відходів матеріалу, за який доводиться платити.

Основа такої черепиці – сталь Zincalume®, яка має підвищений захист від корозії. Поєднання протекторного захисту цинку з бар’єрним захистом алюмінію забезпечує прекрасне застосування алюмоцинкового покриття в будь-якому середовищі.

Сталь покривається зверху спеціально розробленою акриловою смолою, яка утримує кам’яну крихту. Базове покриття також містить альгіцид, який пригнічує ріст цвілі та лишайників на покрівлі і дозволяє використовувати воду, яка зібрана з даху.

Базальтова крихта – це окраса композитної черепиці. Крім того, вона забезпечує основний захист цього покрівельного матеріалу від атмосферних впливів. Зверху базальтова крихта покривається акриловою глазур’ю, щоб придати черепиці блиск та додатково захистити від механічних ушкоджень.

Важливо підкреслити, що покрівельні листи комозитної черепиці спершу штампуються, а потім вже на них наноситься покриття, а не навпаки, як в інших видах профільованих сталевих листів. Це значно надійніше, оскільки повністю виключає можливість появи мікротріщин на покритті.

Основними перевагами композитної черепиці є:

  • звукоізоляція (базальтова крихта поглинає шум)
  • надійність (стійка до граду та інших механічних пошкоджень)
  • вітростійкість (система кріплення листа дозволяє витримувати сильні вітрові навантаження)
  • легкість (вага 1м.кв – 6-7 кг.)
  • вогнестійкість (матеріал не підтримує горіння)
  • не потребує додаткових снігозатримуючих елементів (крихта не дозволяє швидке сходження снігу)

Монтаж композитної черепиці відбувається легко і швидко. Дерев’яна обрешітка кріпиться на ширину вибраного профілю черепиці. Розміри обрешітки 50*50 мм.

Листи кріпляться спеціальними цвяхами до решетування. Продуманий економічний розмір листа черепиці (близько 1320×400мм) дає можливість безвідходного монтажу на складній конструкції даху.

GERARD – світовий лідер в області технологій і виробництва покрівельних матеріалів із сталі. Продукція Gerard вже давно стала гарантом якості, надійності та благополуччя. Детальніше….

NOVATIK – композитна черепиця Novatik NATURA – сучасні технології для вишуканого вигляду Вашої покрівлі. Детальніше….

Композитна черепиця. Черепиця з посипкою. GERARD, Metrotile, Roser, Queentile

Купити композитну черепицю Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Мукачево, Чернівці

ЛУКА ТОВ