Novatik NATURA композитна черепиця

Композитна черепиця Novatik NATURA – сучасні технології для вишуканого вигляду Вашої покрівлі!

Багато хто вважає покриті вулканічними породами металеві дахи найбільш довговічними, адже вони максимально зберігають природний вигляд, надзвичайно енергетичні та екологічно ефективні. Композитна метериця Novatik NATURA – це більше, ніж просто дах, це символ довговічності, якості та краси. Асортимент Novatik NATURA включає 5 виразних металевих черепичних профілів: NATURA Classic, NATURA Slate, NATURA Wood, NATURA Roman та NATURA STONE. Novatik NATURA був створений з бажання запропонувати преміум-рішення для дахів за допомогою металочерепиці з вулканічним покриттям, що відповідає естетичним та технічним вимогам, навіть найсміливішим та унікальним проектам.

Композитна черепиця НОВАТІК – це:

  • 50 років гарантії;
  • швидкий монтаж завдяки модульній системі;
  • стійкіть до коррозії;
  • максимальна шумоізоляція;
  • стійкість навіть до штормового вітру;
  • легка вага;
  • екологічність ……

Новатік НАТУРА КЛАСІК | сучасні технології для вишуканого вигляду. Симетрія, елегантність, довговічність, позачасова краса … всі ці особливості та переваги, як і багато інших, Ви відкриєте у профілі класичної форми, з покриттям вулканічною породою, композитної металочерепиці Novatik NATURA CLASSIC. Профіль Novatik NATURA CLASSIC є ідеальним рішенням, коли йдеться про традиційний стиль покрівлі. 7 кольорів для самих вибагливих!

НОВАТІК НАТУРА СЛЕЙТ | мінімалістичний вигляд з максимальним захистом Вашої покрівлі. Оригінальність – це найпростіший прояв композитної металочерепиці Novatik NATURA SLATE. Цей плаский профіль підходить і для вертикального облицювання фасадів, так і для скатних дахів, що є ідеальним рішенням для конструкцій з сучасним дизайном. Ідеально також для реконструкції покрівлі. Загальний образ NATURA SLATE нетиповий для металочерепиці завдяки конструкції модулів, що дозволяє створити оригінальну конфігурацію покрівлі. Доступний для замовлення у двох кольорах – чорий та темно-сірий.

НОВАТІК НАТУРА ВУД | ідеальне поєднання металу, дерева та каменю Вкрита вулканічною породою композитна черепиця Novatik NATURA WOOD – надзвичайно ефективне та економічне покрівельне рішення, яке зберігає природний вигляд дерев’яної черепиці (дранки). Будь-яка споруда матиме особливий архітектурний результат! Крім того, Natura Wood не вимагає додаткового обслуговування! 2 розкішні кольори – чорний та натуральний коричневий!

НОВАТІК НАТУРА РОМАН | дах із середземноморським повітрям. Архітектура середземноморських дахів включає теплі природні кольори, плавні схили та широкі вигини, – атрибути, які переосмислили в металі з посипкою і відобразили у Натура Роман. Покрита вулканічною породою композитна черепиця Novatik NATURA ROMAN має особливий дизайн, який надає будь-якому проекту неповторний середземноморський шарм, з неперевершеними характеристиками та ідеальним зовнішнім виглядом. 4 натуральні кольори у лінійці!

НОВАТІК НАТУРА СТОУН | автентичний вигляд, гарантована стійкість. Автентичний вигляд, особливий дизайн та оригінальні деталі, які пропонує лише традиційний кам’яний дах, – це новий профіль Novatik NATURA STONE. Металевий черепичний дах з покриттям з вулканічної породи, який надає надзвичайну нотку будь-якому будинку. Виключно у чорному кольорі!

ЛУКА ТОВ