Сайдинг

Сайдинг вініловий для облицювання фасадів.

Що таке сайдинг?

Сайдинг – це технологія обшивки фасаду будівлі. В англомовних країнах слово сайдинг (siding) визначає саме процес облицювання фасаду панелями чи просто фасадні роботи. Сайдинг почав застосовуватись для фасадних робіт більш як 50 років тому в США і Канаді. Масове розповсюдження на північноамериканському континенті сайдингу розпочалось з 60-х років минулого сторіччя, коли для виробництва сайдингу з ПВХ почали використовуватись двохшнекові екструзійні (коекструзія) лінії. Саме в кінці 60-х років сайдинг набрав всі найкращі свої властивості, які зробили дану технологію найбільш розповсюдженою технологією облицювання фасадів будівель, в особливості малоповерхових та заміських будинків.

Від чого залежить ціна сайдингу?

Ціна сайдингу залежить від багатьох чинників, таких як: країна походження сировини, країна виробника, кількість і якість ультрафіолетових стабілізаторів, які використовуються при виробництві сайдингу. Також на ціну сайдингу впливає вибір виробником палітри кольорів та форми самого виробу.

Основні споживчі властивості сайдингу :

- Захист стін будинку від атмосферних впливів (дощ, сніг, град, вітер).
- Високі декоративні властивості (естетично, привабливо, архітектурно-гармонійно).
- Довготривалий термін використання, без зміни технічно-споживчих властивостей (гарантія виробника до 50 років).
- Низька вартість базових матеріалів.
- Невисока вартість виконання монтажних робіт.
- Не вимагає додаткового догляду при експлуатації, за виключенням періодичного промивання фасаду водою.
- Простий у монтажі, не потребує додаткового обладнання.

Основні технічні властивості сайдингу:

- Забезпечує вентиляцію фасаду.
- Стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання (стійкість до вигорання).
- Не вбирає вологу.
- Не схильний до гниття.
- Не боїться грибка, комах.
- Має хорошу ударну стійкість, стійкий до подряпин.
- Стійкий до перепадів температури (температурний діапазон -50 до +50 градусів по Цельсію).
- Пружний і еластичний.
- Нетоксичний (екологічно чистий).
- Пожежобезпечний (не підтримує горіння).

!!! Всі вище перераховані властивості відносяться тільки до якісного сайдингу.

Ялинка
Блок хаус
Корабельний брус

Вініловий сайдинг – це навісні панелі, виготовлені з полівінілхлориду в вигляді смуг із замком-клямкою і перфорованою частиною для кріплення цвяхами. Профіль або перелом сайдингу буває одинарним – «ялинка», округлим – «блок хаус» або подвійним – «корабельна дошка». Зовнішня поверхня сайдингу може бути як гладкою, так і фактурною, наприклад фактура імітує природну деревину. Вініловий сайдинг буває горизонтальний або вертикальний.

Якісний сайдинг випускається в м’яких, природних тонах. Тому, якщо Вам пропонують сайдинг, виготовлений за технологією моноекструзії, яскравих, не природних відтінків, то можна з великою часткою вірогідності сказати, що даний сайдинг швидко втратить свій колір.

Вініловий сайдинг, як і всі інші види сайдингу, монтується на каркасну систему. Нижня частина панелі замикається в замок з попередньою, верхня прибивається цвяхами крізь перфоровані отвори, а потім замикається з наступною панеллю і так далі. При монтажі вінілового сайдингу потрібно обов’язково використовувати оцинковані або алюмінієві цвяхи (шурупи) і залишати відстань в 1 мм між капелюшком і панеллю. Це дозволить панелям рухатися при перепадах температури. Таким чином, вони не будуть вигинатися і пошкоджуватися.

ДЬОКЕ (Німеччина/Росія) – одне з найбільших підприємств, яке спеціалізується на виробництві сайдингу та водостічних систем з ПВХ. Торгова марка зареєстрована у Німеччині і знаходиться під контролем компанії «D.O.C.K.E. Systemlosungen Gmbh », Берлін. Детальніше….

Ю-Пласт (Білорусь) – один з лідерів у виробництві сайдингу та фасадних панелей. Широкий асортимент продукції, який включає в себе такий тип, як наприклад – Timberblock з фактурою натурального дерева або Stone Haus – імітація справжнього каменю, цегли, тощо…. Детальніше….

Сайдинг, вініловий сайдинг Дьоке (Docke), Ю-Пласт (U-Plast), Міттен (Mitten), Боришев (Boryshew), Роял (Royal), Альта-Профіль, Vox.

Купити вініловий сайдинг у Івано-Фраківськ Ви можете у нас.

ЛУКА ТОВ